Sevgili Justice League

Orijinal fiyat: 240,00₺.Şu andaki fiyat: 180,00₺.

“Akıllıca hayata geçirilmiş, zekice bir fikir.”—NPR “Bu aksiyon ve kahkahalarla dolu macerada en sevdiğimiz kahramanlar daha da cana yakınlar. SEVGİLİ JUSTICE LEAGE, kesinlikle JLA’nın hakkını veriyor.” —JERRY CRAFT, NEW

Barkod: 9786058005303 Kategoriler: DC, Dinozor Genç

Stokta

Açıklama

“Akıllıca hayata geçirilmiş, zekice bir fikir.”—NPR

“Bu aksiyon ve kahkahalarla dolu macerada en sevdiğimiz kahramanlar daha da cana yakınlar. SEVGİLİ JUSTICE LEAGE, kesinlikle JLA’nın hakkını veriyor.”

—JERRY CRAFT, NEW KID YAZARI

DC Comics Evreni’nin en büyük kahramanları olan Justice League üyeleri en büyük hayranlarının, yani çocukların sorularını yanıtlıyor!

New York Times’ın en çok satanlar listesinde bulunan Michael Northrop’tan, ikonik süper kahramanlara irili, ufaklı soruların sorulduğu, gençler için yeni bir çizgi roman serisi. Justice League üyeleri Dünya’yı kurtarmakla meşgul olmadıklarında soruları yanıtlamaya vakit ayırabiliyorlar. Onların dürüst ve komik cevapları her yaştan okuru neşelendirecek ve şaşırtacak. Meğer süper kahraman olmanın çocuk olmaktan çok da bir farkı yokmuş! Büyük başarılar, çılgınlıklar ve Gustavo Duarte’nin renkli çizimleriyle, Sevgili Justice League, tüm süper kahramanların gündelik kahramanlıkları hakkında sahne arkası bir bakış sunuyor.

Künye

Marka

Yayın No

1378

Dizi

Dizi No

2

Orijinal Adı

Dear Justice League

Yazar

Çevirmen

Yayıma Hazırlayan

İllüstrasyon

Kapak Uygulama

Dizgi

Sayfa Sayısı

176

Boyut

15 x 21 cm

Baskı

1

Basım Yeri

İstanbul

Yayım Tarihi

Yazar

Michael Northrop

1