Canavar Doktoru

Orijinal fiyat: 110,00₺.Şu andaki fiyat: 82,50₺.

Hazım sorunları olanbir ejderhaysanız… Kolu sürekli dikişlerindenayrılan bir zombiyseniz… Ayakları sürekli sızlayanbir yetiyseniz… Sizin için doğru adres Canavar Doktoru’dur.Hemen arayıp bir randevu alın çünkü doktor

Barkod: 9786050647778 Dizi: Dinozor Genç

Stokta

Açıklama

Hazım sorunları olanbir ejderhaysanız…

Kolu sürekli dikişlerindenayrılan bir zombiyseniz…

Ayakları sürekli sızlayanbir yetiyseniz…

Sizin için doğru adres Canavar Doktoru’dur.Hemen arayıp bir randevu alın çünkü doktor içinhiçbir ŞEY asla tedavi edilmeyecek kadar çokküçük değildir ya da hiçbir yaratık çokbüyük değildir.Canavarların dünyası hiç bu kadarkomik olmamıştı.

John Kelly’nin hem yazıp hem deçizdiği Canavar Doktoru ile sizlerde sıra dışı yaratıkların sevimlidünyasına girmeye hazır mısınız?

Künye

Marka

Yayın No

1511

Dizi

Dizi No

20

Orijinal Adı

Monster Doctor

Yazar

Çevirmen

Editör

Son Okuma

İllüstrasyon

Kapak Uygulama

Dizgi

Sayfa Sayısı

176

Boyut

13 x 19,5 cm

Baskı

1

Basım Yeri

İstanbul

Yayım Tarihi

Yazar

John Kelly

1964 İngiltere doğumlu çocuk kitapları yazarı ve çizeri. Yayımlanmış eserleri: The Beastly Pirates, Fixer (yazar/çizer), Can I Join Your Club, Hibernation Hotel, Ivy Pocket, Araminta Spook (çizer). Scoop! ve Guess Who’s Coming for Dinner adlı eserleriyle Kate Greenaway Ödülü için iki kez finale kalmıştır. Hem yazdığı hem de resimlediği The Monster Doctor Kelly’nin 8-12 yaş çocuklara yönelik olarak hazırladığı ilk kurgu eseridir.

0