Teen Titans Go!

Orijinal fiyat: 180,00₺.Şu andaki fiyat: 135,00₺.

Genç Titanlar, buradalar ve en harika maceraları için hazırlar! Ama işleri hiç de kolay değil… Robin, gençlerin yepyeni idolü olarak Yıldız Ateşi’nin kalbini nihayet kazanabilecek mi? Kuzgun, daha önce görülmemiş en şeytani aile

Barkod: 9786057336514 Kategoriler: DC, Dinozor Genç

Stokta

Açıklama

Genç Titanlar, buradalar ve en harika maceraları için hazırlar!

Ama işleri hiç de kolay değil…

Robin, gençlerin yepyeni idolü olarak Yıldız Ateşi’nin kalbini nihayet kazanabilecek mi? Kuzgun, daha önce görülmemiş en şeytani aile toplantısından kurtulabilecek mi? Cyborg, duyarlı bıyığı tarafından yenilgiye mi uğrayacak? Peki tam olarak, Zıtlık Günü’nde ne olur?

En önemli soruyu sormadan geçemeyiz: Destansı savaşın sonunda hangi Titan en yüce ödülü -pizzanın son parçasını- kazanmış olarak çıkacak?

Künye

Marka

Yayın No

1660

Dizi

Dizi No

34

Orijinal Adı

Teen Titans Go! Welcome to the Pizza Dome

Yazar

Çevirmen

Editör

Son Okuma

İllüstrasyon

Kapak Uygulama

Dizgi

Sayfa Sayısı

128

Boyut

15 x 21 cm

Baskı

1

Basım Yeri

İstanbul

Yayım Tarihi

Yazar

Amy Wolfram

Amy Wolfram televizyon, sinema ve çizgi roman yazarıdır. DC SUPER HERO GIRLS’ü yazmak onu çok heyecanlandırdı. Eğer bir süper kahramanı seçmek zorunda kalsa hepsini seçerdi. En çok bilinen çizgi romanı (Teen Titans: Year One, Teen Titans Go!) ve televizyon serisi (TEEN TITANS, TEEN TITANS GO!) Teen Titans’dır. Amy ayrıca favori karakterleri Barbie, Stuart Little, Ben 10, Thunderbirds Are Go ve Scooby-Doo ile ilgili yazmaktan da çok keyif alır. Yazmadığı zamanlarda ise el işleriyle uğraşmayı sever.

Merrill Hagan

Sholly Fisch

0