Sevgili Justice League

112,50

“Akıllıca hayata geçirilmiş, zekice bir fikir.”—NPR “Bu aksiyon ve kahkahalarla dolu macerada en sevdiğimiz kahramanlar daha da cana yakınlar. SEVGİLİ JUSTICE LEAGE, kesinlikle JLA’nın hakkını veriyor.” —JERRY CRAFT, NEW

Barkod: 9786058005303 Dizi: Dinozor Genç

Stokta

Açıklama

“Akıllıca hayata geçirilmiş, zekice bir fikir.”—NPR

“Bu aksiyon ve kahkahalarla dolu macerada en sevdiğimiz kahramanlar daha da cana yakınlar. SEVGİLİ JUSTICE LEAGE, kesinlikle JLA’nın hakkını veriyor.”

—JERRY CRAFT, NEW KID YAZARI

DC Comics Evreni’nin en büyük kahramanları olan Justice League üyeleri en büyük hayranlarının, yani çocukların sorularını yanıtlıyor!

New York Times’ın en çok satanlar listesinde bulunan Michael Northrop’tan, ikonik süper kahramanlara irili, ufaklı soruların sorulduğu, gençler için yeni bir çizgi roman serisi. Justice League üyeleri Dünya’yı kurtarmakla meşgul olmadıklarında soruları yanıtlamaya vakit ayırabiliyorlar. Onların dürüst ve komik cevapları her yaştan okuru neşelendirecek ve şaşırtacak. Meğer süper kahraman olmanın çocuk olmaktan çok da bir farkı yokmuş! Büyük başarılar, çılgınlıklar ve Gustavo Duarte’nin renkli çizimleriyle, Sevgili Justice League, tüm süper kahramanların gündelik kahramanlıkları hakkında sahne arkası bir bakış sunuyor.

Künye

Marka

Yayın No

1000

Yazar

Dizi Editörü
Derleyen
Yayıma Hazırlayan
Son Okuma
Kapak Fotoğrafı
Kapak İllüstrasyonu
Katkıda Bulunan
Düzelti
Yaş Grubu
Editörler
Sayfa Sayısı

176

Basım Tarihi

Baskı

1

Yazar

Michael Northrop

0