Super Hero Girs

Orijinal fiyat: 200,00₺.Şu andaki fiyat: 150,00₺.

DC Super Hero Girls için yeni bir dönem başlıyor. Fakat, en uygun okul sonrası kulübünübulmaya kıyasla, süper kötüleri alt etmek çocuk oyuncağı! Batgirl, Wonder Woman, Supergirl, Green Lantern, Bumblebee ve Zatanna suçlularla

Barkod: 9786058005327 Kategoriler: DC, Dinozor Genç

Stokta

Açıklama

DC Super Hero Girls için yeni bir dönem başlıyor. Fakat, en uygun okul sonrası kulübünübulmaya kıyasla, süper kötüleri alt etmek çocuk oyuncağı!

Batgirl, Wonder Woman, Supergirl, Green Lantern, Bumblebee ve Zatanna suçlularla mücadele etmekten sürekli okula geç kalmaktadır ve okul müdüresinin de artık onların bahanelerini dinleyecek sabrı kalmamıştır. Bu kızların bir an önce okulun ruhuna uygun davranmaları gerekecek yoksa okuldan uzaklaştırma alacaklar!

Müdüre Chapin’in, kızların kendilerine uygun, okul sonrası kulübü seçip bir hafta boyunca düzenli katılım göstermeleri talebi kulağa kolay gelmektedir ta ki, kızlar seçtikleri kulüplerden atılıncaya kadar… Gizli kimlik, süper kahramanlık ve okul dengesini kurmak çok da kolaymış gibi, kızlar artık farklı bir bakış açısı ile düşünmeli ve güvenli alanlarından çıkmak zorundadırlar.

AMY WOLFRAM (TEEN TITANS, TEEN TITANS GO!) ve Yancey Labat (DC SUPER HERO GIRLS) DC Super Hero Girls’ün yepyeni hallerini gururla sunar.

Künye

Marka

Yayın No

1379

Dizi

Dizi No

3

Orijinal Adı

Super Hero Girls at Metropolis High

Yazar

Çevirmen

İllüstrasyon

Kapak Uygulama

Dizgi

Sayfa Sayısı

144

Boyut

15 x 21 cm

Baskı

1

Basım Yeri

İstanbul

Yayım Tarihi

Yazar

Amy Wolfram

Amy Wolfram televizyon, sinema ve çizgi roman yazarıdır. DC SUPER HERO GIRLS’ü yazmak onu çok heyecanlandırdı. Eğer bir süper kahramanı seçmek zorunda kalsa hepsini seçerdi. En çok bilinen çizgi romanı (Teen Titans: Year One, Teen Titans Go!) ve televizyon serisi (TEEN TITANS, TEEN TITANS GO!) Teen Titans’dır. Amy ayrıca favori karakterleri Barbie, Stuart Little, Ben 10, Thunderbirds Are Go ve Scooby-Doo ile ilgili yazmaktan da çok keyif alır. Yazmadığı zamanlarda ise el işleriyle uğraşmayı sever.

0