Süper Hero Girls Güç Kesintisi

Orijinal fiyat: 200,00₺.Şu andaki fiyat: 150,00₺.

Elektrik şebekesi ve Gotham’ın bulut bilişim teknolojisi aynı gecede çökünce Metropolis Lisesi sakinlerinin hayatı altüst oldu. Kantinde bile işler sarpa sardı. Düşünün ki yalnızca nakit para kabul eden bir kantin!? Kartlar

Barkod: 9786050647709 Kategoriler: DC, Dinozor Genç

Stokta

Açıklama

Elektrik şebekesi ve Gotham’ın bulut bilişim teknolojisi aynı gecede çökünce Metropolis Lisesi sakinlerinin hayatı altüst oldu. Kantinde bile işler sarpa sardı. Düşünün ki yalnızca nakit para kabul eden bir kantin!? Kartlar çalışmadan yemek bile alamazsın! Üstelik bazı kızlar bu durumdan daha fazla etkilendi. Örneğin Batgirl, akıllı telefonu olmadan dersleri nasıl takip edecek? Bu arada arkadaşlarını güvende tutmayı kafaya koyan Green Lantern bunu başarabilecek mi? Sahi, Bumblebee’yi gören oldu mu, o nerelerde?

Takımın yarısı “offline” olmuşken kızlar sorunun kaynağını bulabilecek mi? En önemlisi, Sweet Justice’teki tatlılar eriyip bitmeden problemi çözebilecekler mi?

Amy Wolfram (Teen Titans, Teen Titans Go!) ve Agnes Garbowska (DC Super Hero Girls) serinin yeni macerasıyla karşımızda!

Künye

Marka

Yayın No

1545

Dizi

Dizi No

24

Orijinal Adı

Suoer Hero Girls Powerless

Yazar

Çevirmen

Editör

Son Okuma

İllüstrasyon

Kapak Uygulama

Dizgi

Sayfa Sayısı

144

Boyut

13,5 x 19,5 cm

Baskı

1

Basım Yeri

İstanbul

Yayım Tarihi

Yazar

Amy Wolfram

Amy Wolfram televizyon, sinema ve çizgi roman yazarıdır. DC SUPER HERO GIRLS’ü yazmak onu çok heyecanlandırdı. Eğer bir süper kahramanı seçmek zorunda kalsa hepsini seçerdi. En çok bilinen çizgi romanı (Teen Titans: Year One, Teen Titans Go!) ve televizyon serisi (TEEN TITANS, TEEN TITANS GO!) Teen Titans’dır. Amy ayrıca favori karakterleri Barbie, Stuart Little, Ben 10, Thunderbirds Are Go ve Scooby-Doo ile ilgili yazmaktan da çok keyif alır. Yazmadığı zamanlarda ise el işleriyle uğraşmayı sever.

1