Kraliyet Düğünü Felaketi

Orijinal fiyat: 200,00₺.Şu andaki fiyat: 150,00₺.

Kraliyet Nedimesi, Kıymetli Prenses Hazretleri, Prenses Olivia Grace Clarisse Mignonette Harrison’ın bu en yeni (hem de resimli!) günlüğünde Genovia Kraliyet Düğünü’ne davetlisiniz! Olivia’nın kraliyet soyundan geldiğini öğrendiği

Barkod: 9786057445520 Dizi: Dinozor Genç
Yazar:Meg Cabot

Stokta

Açıklama

Kraliyet Nedimesi, Kıymetli Prenses Hazretleri, Prenses Olivia Grace Clarisse Mignonette Harrison’ın bu en yeni (hem de resimli!) günlüğünde Genovia Kraliyet Düğünü’ne davetlisiniz!

Olivia’nın kraliyet soyundan geldiğini öğrendiği ilk kitabı okumadan geçmeyin!

“Genovia ulusu bu komik seri sayesinde yeni bir sakin kazanıyor… Cabot’ın siyah-beyaz çizimleri, Olivia’nın eğlenceli ve samimi günlük notlarına iyice hayat verirken okurlar bundan sonraki maceraları dört gözle bekliyor.”

(Publishers Weekly)

“Cabot esprili ve bol ayrıntılı üslubuyla olumlu etki yaratmayı başarıyor… Cabot büyüsüne yeni katılanlar gerçekten efsunlanacaklar. Hem eğlenceli hem de son derece doyurucu bir tatlı düş.”

(Kirkus Reviews)

“Bu eğlenceli, okuru hızlıca içine çeken kitap, okurlara devamı için gün saydıracak.”

(Booklist)

Künye

Marka

Yayın No

1554

Dizi

Dizi No

26

Orijinal Adı

Royal Wedding Disaster

Yazar

Çevirmen

Editör

Son Okuma

Kapak İllüstrasyonu

Dizgi

Sayfa Sayısı

304

Boyut

13 x 19,5 cm

Baskı

1

Basım Yeri

İstanbul

Yayım Tarihi

Yazar

Meg Cabot

MEG CABOT ödüllü bir yazardır. Yetişkin, genç ve genç yetişkinler için yazdığı kitaplar arasında New York Times’ın en çok satanlar listesinde birinciliğe yükselmiş birçok kitabı bulunmaktadır. Kitapları dünya çapında 25 milyon cildin üzerinde satmıştır. Cabot’un Prenses Günlükleri serisi 38 ülkede yayımlanmış ve Disney tarafından iki başarılı film olarak sinemaya uyarlanmıştır. Cabot, aynı zamanda popüler Mediator ve Heather Wells gizem serilerinin yazarıdır. Meg, Çin astroloji takvimine göre Ateşli At yılında doğmuştur. Çok uğursuz bir yıl olduğu söylense de, kendi mutlu sonuna ulaşmak için sürekli çalışmaya devam ediyor. Key West’te eşiyle birlikte yaşıyor.

0