Kardeş Sırları: Yabancılar

Orijinal fiyat: 260,00₺.Şu andaki fiyat: 195,00₺.

Greystonelar üç kardeşti: Duygusal abi Chess, matematik dehası Emma ve söz dinleyen küçük kardeş Finn. Anneleriyle beraber mutlu bir aileydiler. Ta ki ulusal basına yansıyan bir kaçırma olayına kadar… Kaçırılan üç çocuğun haberini aldıklarında Greystone kardeşler için her şey değişti.

Barkod: 9786259945859 Dizi: Dinozor Genç

Stokta

Açıklama

Greystonelar üç kardeşti: Duygusal abi Chess, matematik dehası Emma ve söz dinleyen küçük kardeş Finn. Anneleriyle beraber mutlu bir aileydiler. Ta ki ulusal basına yansıyan bir kaçırma olayına kadar… Kaçırılan üç çocuğun haberini aldıklarında Greystone kardeşler için her şey değişti. Çocuklarla aralarındaki inanılmaz benzerlikler ürkütücüydü. İlk ve ikinci isimleri aynıydı. Aynı yaştaydılar. Hatta doğum günleri bile aynıydı!

Annesinin bir anda ortaya çıkan “iş gezisi” Greystone kardeşlerde şüphe uyandırdı. Peki anneleri ortadan kaybolunca onlara göz kulak olan komşuları Bayan Morales ve kızı Natalie, bir şey biliyorlar mıydı? Bu gezi, kaçırılan çocuklarla ilgili olabilir miydi? Yoksa anneleri onları gizemli bir olaydan mı koruyordu? Sıkıcı odadaki mektup ve bodrum katındaki tehlike… Sır açığa çıktığında Greystone kardeşler kendilerini esrarengiz bir olayın içinde buldular. İpuçlarını yakalamalı, kodları çözmelilerdi…

DAHA DA GEÇ OLMADAN!

Künye

Marka

Yayın No

1751

Dizi

Dizi No

46

Orijinal Adı

Greystone Secrets: The Strangers

Yazar

Çevirmen

Editör

Son Okuma

Kapak Tasarım

Kapak Fotoğrafı

Yaş Grubu

Dizgi

Sayfa Sayısı

352

Boyut

13 x 19,5 cm

Baskı

1

Basım Yeri

İstanbul

Yayım Tarihi

Yazar

Margaret Peterson Haddix

Margaret Ohio’daki bir çiftlikte büyüdü. Çocukken, aynı ilk, orta ve soy isimlere sahip olan ve aynı doğum tarihini paylaşan iki kız tanımıştı, aralarında sadece 1 yaş fark vardı. Ve bu tesadüf hayatının en ilginç olayı olarak hafızasına kazındı.Haddix, büyüdüğünde meslek olarak gazete muhabirliği ve redaktörlük yaptı. Daha sonra ilk kitabı Running Out of Time kitabını yazdı. İlk kitabını yazdığından itibaren çocuklar ve gençler için kırkın üzerinde kitap yazdı, bunlar arasında “Shadow Children” serisi, “Missing” serisi, “Children of Exile” serisi ve birçok bağımsız kitap bulunuyor. Haddix ve kocası Doug şimdi Columbus, Ohio’da iki çocuklarını büyüttükleri yerde yaşıyorlar.

1