Swamp Kid’in Gizli Defteri

Orijinal fiyat: 220,00₺.Şu andaki fiyat: 165,00₺.

Benim adım Russsell Weinwright ve eğer ortaokulda sorun yaşadığınızı düşünüyorsanız, bir de spor becerileri olmayan yarı çocuk, yarı bataklık canavarı olmayı deneyin!

Barkod: 9786058005365 Kategoriler: DC, Dinozor Genç

Stokta

Açıklama

Benim adım Russsell Weinwright ve eğer ortaokulda sorun yaşadığınızı düşünüyorsanız, bir de spor becerileri olmayan yarı çocuk, yarı bataklık canavarı olmayı deneyin! Hiç kolay değil. Öğle yemeği için gün ışığı yiyorum, saç yerine otum var ve ağaç gövdesinden olan kolumda bir kurbağanın yaşadığından şüphe ediyorum. Ben tam anlamıyla bir bataklık pisliğiyim! Bazı çocuklar bana Swamp Kid der ama en yakın arkadaşlarım Charlotte ve Preston hep yanımdalar.

Bu defteri okumanıza izin vererek dışlanmış bir 8. sınıf öğrencisinin gerçek hayatını gözlerinizin önüne sermek isterdim ama bu ara işler iyice karıştı (lütfen karalamalarıma ve ketçap lekelerine aldırış etmeyin!). Siyah giyen adamlar beni gözetliyor, fen bilgisi öğretmenim kötü bir deha olabilir ve bataklıktaki dev, benim süper akıl hocam olabilir, olmaya da bilir. İnanın bilmek istemezsiniz! Hemen uzaklaşın!

Künye

Marka

Yayın No

1673

Dizi

Dizi No

35

Orijinal Adı

The Secret Spiral of Swamp Kid

Yazar

Çevirmen

Son Okuma

İllüstrasyon

Kapak Uygulama

Katkıda Bulunan

,

Dizgi

Sayfa Sayısı

160

Boyut

15 x 21 cm

Baskı

1

Basım Yeri

İstanbul

Yayım Tarihi

Yazar

Kirk Scroggs

Kirk Scroggs, Snoop Troop kitapları, It Came From Beneath the Playground, Attack of the Ninja Potato Clones gibi kitaplar ve Tales of a Sixth Grade Muppet ve Wiley & Grampa’s Creature Features gibi serilerle tanınan bir yazar ve çizerdir. İnternet sitesi kirkscroggs.com’dır.

0