Super Hero Girls

97,50

DC Super Hero Girls için yeni bir dönem başlıyor. Fakat, en uygun okul sonrası kulübünübulmaya kıyasla, süper kötüleri alt etmek çocuk oyuncağı! Batgirl, Wonder Woman, Supergirl, Green Lantern, Bumblebee ve Zatanna suçlularla

Barkod: 9786058005327 Dizi: Dinozor Genç

Stokta

Açıklama

DC Super Hero Girls için yeni bir dönem başlıyor. Fakat, en uygun okul sonrası kulübünübulmaya kıyasla, süper kötüleri alt etmek çocuk oyuncağı!

Batgirl, Wonder Woman, Supergirl, Green Lantern, Bumblebee ve Zatanna suçlularla mücadele etmekten sürekli okula geç kalmaktadır ve okul müdüresinin de artık onların bahanelerini dinleyecek sabrı kalmamıştır. Bu kızların bir an önce okulun ruhuna uygun davranmaları gerekecek yoksa okuldan uzaklaştırma alacaklar!

Müdüre Chapin’in, kızların kendilerine uygun, okul sonrası kulübü seçip bir hafta boyunca düzenli katılım göstermeleri talebi kulağa kolay gelmektedir ta ki, kızlar seçtikleri kulüplerden atılıncaya kadar… Gizli kimlik, süper kahramanlık ve okul dengesini kurmak çok da kolaymış gibi, kızlar artık farklı bir bakış açısı ile düşünmeli ve güvenli alanlarından çıkmak zorundadırlar.

AMY WOLFRAM (TEEN TITANS, TEEN TITANS GO!) ve Yancey Labat (DC SUPER HERO GIRLS) DC Super Hero Girls’ün yepyeni hallerini gururla sunar.

Künye

Marka

Yayın No

1000

Yazar

Dizi Editörü
Derleyen
Yayıma Hazırlayan
Son Okuma
Kapak Fotoğrafı
Kapak İllüstrasyonu
Katkıda Bulunan
Düzelti
Yaş Grubu
Editörler
Sayfa Sayısı

144

Basım Tarihi

Baskı

1

Yazar

Amy Wolfram

0