Mumi Vadisi'nde Mevsimler

Orijinal fiyat: 140,00₺.Şu andaki fiyat: 42,00₺.

MUMİ VADİSİ, yılın farklı zamanlarında çok farklı bir hale bürünür. Artık bahar gelmiştir…Kış uykusundan ilk uyanan, işaret fişeğini verir. Mumrik uzaklardan dönmüş, dallardaki çiçekler patlamış ve güneş sırtımızı

Barkod: 9786055648374 Kategoriler: Dinozor Çocuk, Yaz Kampanyası Etiketler:

Stokta

Açıklama

MUMİ VADİSİ, yılın farklı zamanlarında çok farklı bir hale bürünür. Artık bahar gelmiştir…Kış uykusundan ilk uyanan, işaret fişeğini verir. Mumrik uzaklardan dönmüş, dallardaki çiçekler patlamış ve güneş sırtımızı ısıtmaya başlamışken herkes Vadi’de yeni bir maceraya uyanır.Mumi Baba’nın kayığını güvenlice deniz fenerine ulaştır; Mumi Anne’ye bahçesini düzenlerken yardım et ve Mumiş’in Mumrik’e yazdığı mesajları oku…Bu kitapla, hem yaratıcılığını geliştirecek hem de Mumilerin ilkbahar telaşına eğlenceli aktivitelerle ortak olacaksın.Çiz, renklendir, say ve labirentlerden geç; doya doya eğlen!

Künye

Marka

Yayın No

1000

Yazar

Dizi Editörü

Derleyen

Yayıma Hazırlayan

Son Okuma

Kapak Fotoğrafı

Kapak İllüstrasyonu

Katkıda Bulunan

Düzelti

Yaş Grubu

Editörler

Sayfa Sayısı

48

Baskı

0

Yazar

Tove Jansson

Tove Jansson (1914-2001) Finlandiya İsveçlisi heykeltıraş bir babayla, İsveçli çizer bir annenin kızı olarak dünyaya gelmiştir. İki erkek kardeşi de sanatçı olan Tove’nin çocukluğu bohem bir burjuva çevrede geçmiştir. Yazlarını geçirdikleri Finlandiya Körfezi’ndeki takımadalar, Mumi kitaplarında resmettiği çevreye ilham vermiştir. Her zaman sanatçı olmayı istemiş olan Tove, Stockholm, Helsinki ve Paris’te değişik sanat okullarında eğitim almıştır. Otuzlu ve kırklı yıllarda savaş yıllarındaki gündelik hayatı ve politikacıları hicveden karikatürleriyle ünlenmiştir.

0