Matematik Delisi

Orijinal fiyat: 200,00₺.Şu andaki fiyat: 150,00₺.

Matematiği eğlenerek öğrenebilirsiniz! Oyunlarla öğrenme konusunda uzman bir eğitimcinin tasarladığı çeşitli hikâyelerle ve rengârenk illüstrasyonlarla zenginleştirilmiş etkinlikler sayesinde bu kitap eğlenirken matematik öğrenmeyi

Barkod: 9786055648398 Dizi: Dinozor Çocuk

Stokta

Açıklama

Matematiği eğlenerek öğrenebilirsiniz!

Oyunlarla öğrenme konusunda uzman bir eğitimcinin tasarladığı çeşitli hikâyelerle ve rengârenk illüstrasyonlarla zenginleştirilmiş etkinlikler sayesinde bu kitap eğlenirken matematik öğrenmeyi mümkün kılacak. Çocuklar en temel matematik kavramlarıyla tanışırken yüzlerinden gülümseme eksik olmayacak.

  1. 10 İLE 20 ARASINDAKİ MİKTARLARI KARŞILAŞTIRMA
  2. 10’LU GRUPLANDIRMA100’E KADAR OLAN MİKTARLARI SEZGİSEL OKUMA
  3. TOPLAMA, ÇIKARMA VE TEKRAR EDENTOPLAMA İŞLEMİ OLARAK ÇARPMA KAVRAMI
  4. ZİHİNDEN HESAPLAMA YÖNTEMLERİ
  5. MANTIK BULMACALARI

Künye

Marka

Dizi

Orijinal Adı

Mad for Math The Wizard School

Yazar

Çevirmen

Resimleyen

Dizgi

Sayfa Sayısı

64

Boyut

21 x 29,7 cm

Baskı

1

Basım Yeri

İstanbul

Yayım Tarihi

Yazar

Linda Bertola

Milan Katolik Üniversitesi’nde Kültürlerarası Aracılık İçin Yabancı Diller öğretim programını tamamlayan Linda Bertola, dilbilim ve öğrenme konularında kolaylaştırıcı olarak çalışmaktadır. Öğrenme güçlüğü çeken ve özel eğitim desteğine ihtiyacı olan çocuklara gerek okullarda gerekse okul dışında eğitim ve destek verme alanında uzmanlaşmıştır. Ayrıca yabancı çocuk ve yetişkinlere İtalyanca öğretme konusunda da uzmandır. Kültürlerarası öğretmen/eğitmen olarak çok çeşitli okul ve derneklerle çalışmıştır. Öğretme sanatı, matematik ve oyun öğrenimi konularına tutkulu bir ilgi duyan Linda Bertola’nın öğretme sanatıyla ilgili makalelerini genitoricrescono.com adresinde bulabilirsiniz.

0