Küçük Adımlar / Çocuk Hakları Öyküleri

Orijinal fiyat: 120,00₺.Şu andaki fiyat: 90,00₺.

Küçük küçük başlıyoruz hayata, adım adım… Biz büyüyene kadar kendimizi güvende hissetmek için de bizi koruyan bazı kuralların olması gerekiyor. İşte bu kuralların bazıları bu kapağın altındaki minik hikâyelerin içinde saklı.

Barkod: 9786257952040 Dizi: Dinozor Çocuk

Stokta

Açıklama

Küçük küçük başlıyoruz hayata, adım adım…

Biz büyüyene kadar kendimizi güvende hissetmek için de bizi koruyan bazı kuralların olması gerekiyor. İşte bu kuralların bazıları bu kapağın altındaki minik hikâyelerin içinde saklı. Kitabın kapağını açtığın anda, içinden çıkacak ışıklı ve umutlu hikâyeler büyüme yolculuğumuzu daha keyifli hale getirecek. Ama okuduktan sonra başkalarına anlatmayı sakın unutma, özellikle büyüklere…

Künye

Marka

Yayın No

1388

Dizi

Dizi No

93

Yazar

Editör

Son Okuma

Kapak Tasarım

Kapak Fotoğrafı

Resimleyen

Dizgi

Sayfa Sayısı

80

Boyut

13 x 19,5 cm

Baskı

1

Basım Yeri

İstanbul

Yayım Tarihi

Yazar

Hazal Uzuner

1989 yılında Vakfıkebir’de doğdu. İlkokul ikinci sınıfa kadar Trabzon’un küçük bir sahil kasabası olan Beşikdüzü’nde okudu ve öğretmen olan annesinin tayininin çıkmasıyla birlikte İstanbul’a taşındılar. Annesi ve babası ona sürekli kitap okuduğu için okumayı erken yaşlarda öğrendi. O zamandan beri de en sevdiği şeylerin başında kitap okumak geliyor. Büyüyene kadar geceleri uyumadan önce son düşündüğü gezegenler ve uzay oldu. Özellikle Satürn gezegenini çok sevdi. Üniversiteye gidene kadar voleybol oynadı. Bu yüzden ilk üniversitesi de Marmara Üniversitesi Spor Akademisi oldu. Ama zaman geçtikçe asıl istediğinin bu olmadığını anladı. Bunun üzerine yazarlık ve edebiyat üzerine eğitim almaya karar verdi. Şimdi ise sosyoloji okuyor, çocuk kitapları yazıyor ve editörlük yapıyor.

0