Kediler Şehri

Orijinal fiyat: 120,00₺.Şu andaki fiyat: 90,00₺.

Limandaki eski mahallelerden birinde Dil Balığı Caddesi 3 numarada içinde gürültücü mü gürültücü, sevimli mi sevimli kedilerin yaşadığı kocaman pembe bir apartman varmış. Kedilerin yolu bir gün kendi gibi mini minnacık çatı

Barkod: 9786257952224 Dizi: Dinozor Çocuk

Stokta

Açıklama

Limandaki eski mahallelerden birinde Dil Balığı Caddesi 3 numarada içinde gürültücü mü gürültücü, sevimli mi sevimli kedilerin yaşadığı kocaman pembe bir apartman varmış.

Kedilerin yolu bir gün kendi gibi mini minnacık çatı katında oturan ve zamanla kedilerin can dostu olan farecik Filippo ile kesişmiş.

Künye

Marka

Yayın No

1611

Dizi

Dizi No

331

Orijinal Adı

La Citta Gatti

Yazar

Çevirmen

Editör

Sayfa Sayısı

32

Boyut

21,5 x 30 cm

Baskı

1

Basım Yeri

İstanbul

Yayım Tarihi

Yazar

Nicoletta Costa

İçindeki çocuğu korumayı bildiğinden ve dünyaya bir çocuğun gözleriyle bakmayı başarabildiğinden çocuk dünyasının en büyük yazarlarından biri olarak bilinir. 1980’den beri onlarca hikâyede kelimeleriyle ve çizimleriyle o dünyayı anlatmaya devam ediyor. Yayımladığı 300’den fazla kitap aracılığıyla çocukların düşüncelerini, davranışlarını ve tutumlarını keşfetmemizi sağlıyor. Kitapları Rusya, Yunanistan, İspanya, Çin de dahil pek çok ülkede yayımlandı. Yıllar içerisinde önemli ödüller kazandı. Nicoletta Costa eserlerini hem yazar hem de resimler. “Kediler” adlı seri Nicoletta Costa’nın en sevdiği hayvan olan kedilere adanmıştır ve Dil Balığı Caddesi’ndeki 3 numaralı büyük binanın sakinlerinin maceralarını anlatmaktadır.

0