Diana: Amazonların Prensesi

Orijinal fiyat: 200,00₺.Şu andaki fiyat: 150,00₺.

New York Times’ın çok satan yazarlarından Shannon Hale ve Dean Hale’den, arkadaş bulmak ve kahraman olmakla ilgili sürükleyici bir hikâye. On bir yaşındaki Diana, Themyscira adasında mükemmele yakın bir hayat yaşamaktadır. Sevgi dolu

Barkod: 9786058005341 Kategoriler: DC, Dinozor Genç

Stokta

Açıklama

New York Times‘ın çok satan yazarlarından Shannon Hale ve Dean Hale’den, arkadaş bulmak ve kahraman olmakla ilgili sürükleyici bir hikâye.

On bir yaşındaki Diana, Themyscira adasında mükemmele yakın bir hayat yaşamaktadır. Sevgi dolu bir annesi ve birçok “teyze”si olsa da adanın tek çocuğu odur. Adadaki diğer herkes, güçlü bedenlere sahip yetkin birer yetişkindir. Öte yandan Diana küçüktür; bazen sakardır ve yetkin olduğu pek bir şey yoktur. O, henüz Wonder Woman değildir…

Diana’nın ihtiyaç duyduğu şey, arkadaş olabileceği bir yaşıtıdır. Dizginleri eline alıp kilden kendine bir arkadaş yaratır. Bir süre her şey günlük güneşliktir ta ki, işler kontrolden çıkana kadar! Diana yeni bir arkadaş mı yoksa bir canavar mı yarattığına karar vermelidir!

WONDER WOMAN WILLIAM MOULTON MARSTONTARAFINDAN YARATILMIŞTIR.

Künye

Marka

Yayın No

1428

Dizi

Dizi No

11

Orijinal Adı

Diana Princess of the Amazons

Yazar

Çevirmen

Son Okuma

İllüstrasyon

Kapak Uygulama

Dizgi

Sayfa Sayısı

144

Boyut

15 x 21 cm

Baskı

1

Basım Yeri

İstanbul

Yayım Tarihi

Yazar

Shannon ve Dean Hale

Eisner ödülü adayı Rapunzel’s Revenge’i (illüstrasyon: Nathan Hale), New York Times’ın çok satanlar listesine girmiş Princess in Black (illüstrasyon: LeUyen Pham) serisini ve Marvel’in Squirrel Girl’ını konu alan iki roman yazmış, karı-koca bir yazar ekibidir. Shannon Hale aynı zamanda Newbery Onur Ödüllü Princess Academy, USA Today’in çok satanlar listesine girmiş Ever After High serisi ve bir çizgi roman anı kitabı olan Real Friends gibi eserlerin de yazarıdır. Shannon ve Dean dört çocuklarıyla birlikte Utah’ta yaşamaktadırlar. Tüm aile Wonder Woman’ın gelmiş geçmiş en büyük süper kahraman olduğu konusunda hemfikirler.

0