Black Canary

Orijinal fiyat: 220,00₺.Şu andaki fiyat: 165,00₺.

On üç yaşındaki Dinah Lance kim olduğunu, ne istediğini ve nereye gittiğini tam olarak bilen bir genç kızdır. Önce en yakın iki arkadaşıyla birlikte müzik grupları savaşını kazanacak sonra Gotham Şehri Genç Polis Akademisi’ne

Barkod: 9786058005334 Kategoriler: DC, Dinozor Genç
Yazar:Meg Cabot

Stokta

Açıklama

On üç yaşındaki Dinah Lance kim olduğunu, ne istediğini ve nereye gittiğini tam olarak bilen bir genç kızdır. Önce en yakın iki arkadaşıyla birlikte müzik grupları savaşını kazanacak sonra Gotham Şehri Genç Polis Akademisi’ne katılarak suçluları yakalayacak, tıpkı babası gibi. Kim bilir, belki de rock yıldızı arkadaşlarıyla dünyayı bile kurtarabilir… Ama önce grupları için bir isim bulmaları gerekiyor.
Fakat gizemli biri Dinah’nın planlarına çomak sokmaya, arkadaşları ve ailesini tehdit etmeye başlayınca işler karışır. Dinah, hayatın tüm inişli çıkışlı notaları arasında annesinin ve kendisinin gizemli geçmişi hakkında daha fazla şey öğrenir.
Cara McGee’nin enerji dolu çizgisi, Meg Cabot’ın markası haline gelmiş kıvılcım saçan karakterlerini ve diyaloglarını bir araya getiren bu anne-kız hikâyesi, iyisiyle kötüsüyle, bizi özgün kılan kimliklerimizi kaybetmeden büyümemizi anlatıyor.

Künye

Marka

Yayın No

1418

Dizi

Dizi No

8

Orijinal Adı

Black Canary-Ignite

Yazar

Çevirmen

Yayıma Hazırlayan

Son Okuma

İllüstrasyon

Kapak Uygulama

Dizgi

Sayfa Sayısı

160

Boyut

15 x 21 cm

Baskı

1

Basım Yeri

İstanbul

Yayım Tarihi

Yazar

Meg Cabot

MEG CABOT ödüllü bir yazardır. Yetişkin, genç ve genç yetişkinler için yazdığı kitaplar arasında New York Times’ın en çok satanlar listesinde birinciliğe yükselmiş birçok kitabı bulunmaktadır. Kitapları dünya çapında 25 milyon cildin üzerinde satmıştır. Cabot’un Prenses Günlükleri serisi 38 ülkede yayımlanmış ve Disney tarafından iki başarılı film olarak sinemaya uyarlanmıştır. Cabot, aynı zamanda popüler Mediator ve Heather Wells gizem serilerinin yazarıdır. Meg, Çin astroloji takvimine göre Ateşli At yılında doğmuştur. Çok uğursuz bir yıl olduğu söylense de, kendi mutlu sonuna ulaşmak için sürekli çalışmaya devam ediyor. Key West’te eşiyle birlikte yaşıyor.

0