Zamanın İzinde – Sert Kapak

Orijinal fiyat: 750,00₺.Şu andaki fiyat: 562,50₺.

Zamanın İzinde, geçmişin izleri ile geleceğin düşleri arasında mekik dokuyan bir çalışma. Enis Rıza’nın seçtiği ve uzun bir yüzyıldan parçalar yansıtan fotoğraflara Ercan Kesal kendi hayatından esinlerle metinler yazdı, sıradan

Barkod: 9786053141457 Dizi: Beyaz Kitaplar

Stokta yok

Açıklama

Zamanın İzinde, geçmişin izleri ile geleceğin düşleri arasında mekik dokuyan bir çalışma. Enis Rıza’nın seçtiği ve uzun bir yüzyıldan parçalar yansıtan fotoğraflara Ercan Kesal kendi hayatından esinlerle metinler yazdı, sıradan insanların hayallerini toplumun aynasına yerleştirdi.

Dün geçmişte kalırken, yarına yeni yüzler ve yeni sözlerle varılır. Ama her yüz dünün acılarını kırışıklarla taşır ve her sözün bağrında da yarım kalmış hayaller saklıdır. Geçmiş bitmemiştir, şarkıların, resimlerin ve umutların içinde sonsuz bir nehir gibi yenilenerek akar. Zamanın İzinde, bizi o nehrin sert kıvrımlarına götürür ve ışığın suda parladığı kısa anlara daldırıp çıkarır.

*İlk baskısı 2000 adet yapılan kitabın 1000 adedi sertifikalandırılıp, hologramlı etiketlerle numaralandırıldı. Sertifikalandırılıp, hologramlı etiketlerle numaralandırılan sınırlı sayıdaki bu kitapların satışı yalnızca internet sitemiz ve yayınevimizden yapılmaktadır.

Künye

Marka

Yayın No

1000

Dizi

Dizi No

14

Yazar

Yayıma Hazırlayan

Kapak Tasarım

Dizgi

Sayfa Sayısı

352

Boyut

16,5 x 23,5 cm

Baskı

4

Basım Yeri

İstanbul

Yayım Tarihi

Yazar

Enis Rıza

Ercan Kesal

0