Mumi Ailesi Denizde

Orijinal fiyat: 100,00₺.Şu andaki fiyat: 30,00₺.

Haydi Mumi Ailesi ile birlikte hoş bir deniz yolculuğuna yelken açalım!Mumi Ailesi eski bir dostla buluşmak için Deniz Feneri adasına doğru yola çıkar. Yolculuk boyunca türlü çeşitli eğlenceler bekler Mumileri. Bu arada Minik May yine

Barkod: 9786055648824 Kategoriler: Dinozor Çocuk, Yaz Kampanyası Etiketler:

Stokta

Açıklama

Haydi Mumi Ailesi ile birlikte hoş bir deniz yolculuğuna yelken açalım!

Mumi Ailesi eski bir dostla buluşmak için Deniz Feneri adasına doğru yola çıkar. Yolculuk boyunca türlü çeşitli eğlenceler bekler Mumileri. Bu arada Minik May yine nereye olsa yetişiyor! Peki bu kadar çok eşyayı nereye götürüyor olabilirler? Adaya vardıklarında anlarız mutlaka. Neşeli ve rengârenk resimlerle dolu bu kitap, tüm minikler için harika bir yaz kitabı! Hikâyede geçen nesneleri eğlenceli aktivitelerle aramaya, bulmaya, takip etmeye ve tanımlayıp fark etmeye hazır mısın? Mumilerin Hikâye ve Etkinlik kitapları serisinden Mumi Ailesi Kış Mevsiminde kitabıyla da tanışmayı unutmayın!

Künye

Marka

Yayın No

1328

Dizi

Dizi No

81

Orijinal Adı

Muumiperhe Merellä

Yazar

Çevirmen

Dizgi

Sayfa Sayısı

24

Boyut

21 x 29,7 cm

Baskı

1

Basım Yeri

İstanbul

Yayım Tarihi

Yazar

Päivi Arenius

Tove Jansson

Tove Jansson (1914-2001) Finlandiya İsveçlisi heykeltıraş bir babayla, İsveçli çizer bir annenin kızı olarak dünyaya gelmiştir. İki erkek kardeşi de sanatçı olan Tove’nin çocukluğu bohem bir burjuva çevrede geçmiştir. Yazlarını geçirdikleri Finlandiya Körfezi’ndeki takımadalar, Mumi kitaplarında resmettiği çevreye ilham vermiştir. Her zaman sanatçı olmayı istemiş olan Tove, Stockholm, Helsinki ve Paris’te değişik sanat okullarında eğitim almıştır. Otuzlu ve kırklı yıllarda savaş yıllarındaki gündelik hayatı ve politikacıları hicveden karikatürleriyle ünlenmiştir.

0