Lois Lane ve Bir Meydan Okuma Hikâyesi

Orijinal fiyat: 270,00₺.Şu andaki fiyat: 202,50₺.

Barkod: 9786057336545 Dizi: Dinozor Genç

Stokta

Açıklama

Liberty View kasabasında yaz tatilinin ilk günüdür ve genç Lois Lane, kesinlikle viral olacağını bildiği video kanalı LOIS! KAMERA! KAYIT! ile olay yerine fırlıyor. Tamam, belki kanalı haftada sadece iki kez görüntüleniyor (teşekkürler anne) ve belki de en iyi arkadaşı Kristen sosyal medya konusunda o kadar hevesli değil ama Lois bir şeye karar verdiğinde geri dönüş yok.

Her yıl yapılan bisiklet yarışı, Lois ve Kristen’ın #friendshipchallenge videosu için mükemmel bir zemin olacaktır. Ancak kızlar havai fişeklerin kaybolduğunu öğrenince Lois ünlü olmak için çabalarını ikiye katlar ve dostluğunu hayal bile edemeyeceği şekillerde sınar. Kristen yarıştan sonra yatılı kampa gitmek üzere ayrılırken ve mahalleye yeni gelen bir kız Kristen’ın tüm dikkatini kendi üzerinde toplarken, Lois kayıp havai fişekleri bulabilecek, yazın tadını çıkarabilecek ve internetin şimdiye kadar gördüğü en iyi #friendshipchallenge gönderisini yayınlayabilecek mi? Yoksa gerçek hayat zorluklarıyla mı yüzleşmek zorunda kalacak?

New York Times’ın en çok satan yazarı Grace Ellis (Lumberjanes) ve sanatçı Brittney Williams’tan (Goldie Vance), sosyal medya ve dostluğun kafa karıştırıcı dünyalarında gezinen 13 yaşındaki Lois Lane hakkında yeni bir hikâye geliyor.

Künye

Yayın No

1773

Dizi

Dizi No

49

Orijinal Adı

Lois Lane and Friendship Challenge

Yazar

Çevirmen

Editör

Son Okuma

İllüstrasyon

Kapak Uygulama

Grafik Uygulama

Sayfa Sayısı

160

Boyut

15 x 21 cm

Baskı

1

Basım Yeri

İstanbul

Yayım Tarihi

Yazar

Grace Ellis

0