Künüf’ü Kim Teselli Edecek?

Orijinal fiyat: 100,00₺.Şu andaki fiyat: 75,00₺.

Yalnız ve çekingen bir çocuğun büyülü bir masalı…Künüf, Mumi Vadisi’nin neşeli sakinlerini izlerken, ne aralarına karışacak kadar cesur ne de arkadaş edinecek kadar konuşkandır.Ama herkesi kabuğundan çıkaracak biri vardır bu

Barkod: 9786055648473 Dizi: Dinozor Çocuk

Stokta

Açıklama

Yalnız ve çekingen bir çocuğun büyülü bir masalı…

Künüf, Mumi Vadisi’nin neşeli sakinlerini izlerken, ne aralarına karışacak kadar cesur ne de arkadaş edinecek kadar konuşkandır.
Ama herkesi kabuğundan çıkaracak biri vardır bu dünyada. Künüf de kendini teselli edecek birini ararken karşısına yardıma ihtiyaç duyan bir arkadaş çıkarmıştır hayat.
Mumilerin yaratıcısı Tove Jansson’dan muhteşem bir kitap…

Künye

Marka

Yayın No

1185

Dizi

Dizi No

48

Orijinal Adı

Vem Ska Trösta Knyttet?

Yazar

Çevirmen

Son Okuma

Dizgi

Sayfa Sayısı

32

Boyut

21 x 29,7 cm

Baskı

1

Basım Yeri

İstanbul

Yayım Tarihi

Yazar

Tove Jansson

Tove Jansson (1914-2001) Finlandiya İsveçlisi heykeltıraş bir babayla, İsveçli çizer bir annenin kızı olarak dünyaya gelmiştir. İki erkek kardeşi de sanatçı olan Tove’nin çocukluğu bohem bir burjuva çevrede geçmiştir. Yazlarını geçirdikleri Finlandiya Körfezi’ndeki takımadalar, Mumi kitaplarında resmettiği çevreye ilham vermiştir. Her zaman sanatçı olmayı istemiş olan Tove, Stockholm, Helsinki ve Paris’te değişik sanat okullarında eğitim almıştır. Otuzlu ve kırklı yıllarda savaş yıllarındaki gündelik hayatı ve politikacıları hicveden karikatürleriyle ünlenmiştir.

0