Küçük Yazarın El Kitabı

Orijinal fiyat: 120,00₺.Şu andaki fiyat: 90,00₺.

Genç zihinler olarak sahip olduğumuz sınırsız hayal gücü çok değerli bir hazine! Peki, bu hazineyi yaratıcı düşünme yolunda nasıl kullanacağınızı biliyor musunuz? Yaratıcı düşünmenin açtığı yolda ortaya çıkan hikâyeler

Barkod: 9786055648756 Dizi: Dinozor Çocuk

Stokta

Açıklama

Genç zihinler olarak sahip olduğumuz sınırsız hayal gücü çok değerli bir hazine! Peki, bu hazineyi yaratıcı düşünme yolunda nasıl kullanacağınızı biliyor musunuz? Yaratıcı düşünmenin açtığı yolda ortaya çıkan hikâyeler düşünsel gelişimin en önemli basamaklarındandır. İşte bu basamakları adım adım çıkarken hayal dünyanızın en güzel izdüşümlerini bulmak için bu kitap siz gençlere rehber olacak.

Küçük Yazarın El Kitabı, okuma ve yazma sevdalısı Zümrüt Bıyıkoğlu’nun çocuklarla yürüttüğü yaratıcı yazarlık derslerinden yola çıkarak hazırladığı bir kılavuz. Terminoloji karmaşasına girmeden hepimizin anlayacağı bir dille kurmaca metin yazımı hakkında bilgiler sunuyor. Karakter yaratmak, açılış cümlesi bulmak ve kurgu çeşitleri gibi başlıklarla çok iyi bildiğimiz filmler ve öykülerden örnekler veriyor.

Küçük Yazarın El Kitabı, öykü yazım teknikleri konusunda çocuklar için; içerdiği güncel örnek ve alıştırmalarla da öğretmenler için alandaki büyük bir açığı kapatıyor.

İlköğretim okullarının yaratıcı yazarlıkderslerinde başvurabileceği bir kaynak kitaptır.

Künye

Marka

Yayın No

1307

Dizi

Dizi No

74

Orijinal Adı

Küçük Yazarın El Kitabı

Yazar

Son Okuma

Kapak Tasarım

Kapak Fotoğrafı

Dizgi

Sayfa Sayısı

192

Boyut

16,5 x 23,5 cm

Baskı

1

Basım Yeri

İstanbul

Yayım Tarihi

Yazar

Zümrüt Bıyıklıoğlu

0