Kahraman Köpek Benek Guevara

Orijinal fiyat: 120,00₺.Şu andaki fiyat: 90,00₺.

Bu hikâye, hiç niyeti olmadığı halde kahraman olan bir köpeğin hikâyesidir. Benek Guevara’nın macera dolu hayatı sefalet içinde dünyaya gelmesiyle başlar. Kardeşleriyle koyun koyuna mutlu bir hayat yaşarken bir anda dünyası tepetaklak

Barkod: 9786257952248 Dizi: Dinozor Çocuk
Yazar:Zaro Weil

Stokta

Açıklama

Bu hikâye, hiç niyeti olmadığı halde kahraman olan bir köpeğin hikâyesidir. Benek Guevara’nın macera dolu hayatı sefalet içinde dünyaya gelmesiyle başlar. Kardeşleriyle koyun koyuna mutlu bir hayat yaşarken bir anda dünyası tepetaklak olur. Barınağa götürülen annesinin peşine düşer vebaşına gelmedik iş kalmaz.

Benek Guevara’nın yürek hoplatan sevgi doluhikâyesini kendi dilinden okuyabilirsiniz.

Künye

Marka

Yayın No

1464

Dizi

Dizi No

114

Yazar

Çevirmen

Editör

Son Okuma

Kapak Tasarım

Resimleyen

Dizgi

Sayfa Sayısı

160

Boyut

13 x 19,5 cm

Baskı

1

Basım Yeri

İstanbul

Yayım Tarihi

Yazar

Zaro Weil

Zaro Weil Avustralyalı çoban köpeği Benek Guevara (komik gelecek ama kendi köpeğinin adı da Benek), kız kardeşi Clementine ve partneri Gareth’le birlikte dağların kenarında kalan küçük bir tepenin üzerine kurulmuş bir Fransız kırsalının tam ortasında yaşıyor. Bugüne kadar pek çok kimliği üstlenmiş ve hâlâ da üstlenmeye devam ediyor: dansçı, tiyatro yönetmeni, aktris, şair, antika Amerikan yorganı toplayıcısı ve tarihçi, yazar, öğretmen, yayıncı, konuşmacı, vegan şef, salsa tutkunu. Özellikle çocuklar için yazmaya bayılıyor, pek çok övgü ve beğeni toplayan yayımlanmış ama henüz Türkçeye çevrilmemiş birçok şiir kitabı (Mud, Moon and Me ve Firecrackers) da mevcut. Şiirleri ayrıca pek çok şiir antolojisinde de yayımlandı.

0