İnternette Balık Avlamak

Orijinal fiyat: 136,00₺.Şu andaki fiyat: 40,80₺.

Aranıyor!Birlikte cheesecake yenecek biriAsla bitmeyecek işlere başlanacak biri. Güzel şeyler yaşanacak biriÖzür dilemekten korkmayacak biri. Düşlerin yaşanacağı biriBirlikte gülünecek biriUçan tabaklardan kaçacak biriGözyaşlarını

Barkod: 9789755395609 Kategoriler: Edebiyat, Yaz Kampanyası Etiketler:

Stokta

Açıklama

Aranıyor!Birlikte cheesecake yenecek biriAsla bitmeyecek işlere başlanacak biri. Güzel şeyler yaşanacak biriÖzür dilemekten korkmayacak biri. Düşlerin yaşanacağı biriBirlikte gülünecek biriUçan tabaklardan kaçacak biriGözyaşlarını silecek biriEtrafa iyilik yayacak biriBu fani dünyanın gizemlerini birlikte keşfedebileceğin biriBu kitap bir kadının arayışını anlatıyor. İyi eğitim almış, Pakistan kökenli bir İngiliz kadının “Müslüman Evlilik” sitelerindeki kimi kez komik, kimi kez ıstıraplı ama çoğu kez hayal kırıklığı dolu yolculuğunu…Bu kitapta aşkı arayan bir kadın var, sonrasında evliliğe giden yolda yürümekte kararlı. Sıra dışı erkeğini bulmayı umut eden, sıradan bir kadının tabulara ayak direyen tavrı var. Ve maçosundan bağnazına, üçkâğıtçısından kaypağına, playboyundan kaçak dövüşenine, eh, az sayıda da olsa, saygın ve çekici olanına, pek çok erkek. İnternette Balık Avlamak içten bir dille kaleme alınmış, esprili, ilginç ve ayrıksı bir ilk kitap.

Künye

Marka

Yayın No

547

Dizi

Dizi No

162

Orijinal Adı

Catch a Fish From the Sea (Using the Internet)

Yazar

Çevirmen

Yayıma Hazırlayan

Kapak Düzeni

Dizgi

Sayfa Sayısı

272

Boyut

13 x 19,5 cm

Baskı

1

Basım Yeri

İstanbul

Yayım Tarihi

Yazar

Nasreen Akhtar

1974 yılında Pakistan’da doğan Nasreen Akhtar dört yaşındayken ailesiyle birlikte Birleşik Krallık’a göçmüştür. Londra Üniversitesi, Goldsmiths’ College’da Dilbilim öğrenimi gördükten sonra serbest metin yazarlığı yapmıştır. Kendisine ait greenbirds adlı bir yayınevi de olan yazar halen ilk kitabının tanıtım faaliyetlerini yürütmektedir.

0