Happa Nine’nin Masalları

Orijinal fiyat: 120,00₺.Şu andaki fiyat: 90,00₺.

Ninelerden torunlara geçen masal anlatma geleneği,çocukluğumuzun unutulmaz anlarındandır. Dinledikleri masallarladiyardan diyara gezen, dünyanın türlü halleriyle tanışan çocuklarbüyüdüklerinde de bu hikâyeleri kendi çocuklarına

Barkod: 9786257952194 Dizi: Dinozor Çocuk

Stokta

Açıklama

Ninelerden torunlara geçen masal anlatma geleneği,çocukluğumuzun unutulmaz anlarındandır. Dinledikleri masallarladiyardan diyara gezen, dünyanın türlü halleriyle tanışan çocuklarbüyüdüklerinde de bu hikâyeleri kendi çocuklarına anlatırlar.Sabahat Akkiraz da çocukluğunun unutulmaz anlarından olanbu masal anlatılarını daha fazla çocuk okusun, dinlesin diye kaleme aldı.Sıcacık anılardan kopup gelen Happa Nine’nin MasallarıSabahat Akkiraz’ın dediği gibi “Tıpkı sevgi gibi, ekmek gibi,türkü gibi çoğalsın ve hiç eksilmesin.”

Künye

Marka

Yayın No

1426

Dizi

Dizi No

106

Yazar

Son Okuma

Kapak Tasarım

Kapak Fotoğrafı

Resimleyen

Dizgi

Sayfa Sayısı

64

Boyut

13 x 19,5 cm

Baskı

1

Basım Yeri

İstanbul

Yayım Tarihi

Yazar

Sabahat Akkiraz

Sabahat Akkiraz, 1955’te Sivas’ta doğdu. Müzik eğitimine aile içinde başladı. Çocukluk yıllarında, ailesiyle birlikte Almanya'ya göç eden sanatçı, ilk v ortaokulu bu ülkede bitirdi. Daha sonra Türkiye'ye dönerek 1983 yılında Şafak Söktü adını taşıyan profesyonel anlamda ilk albümünü çıkardı.

0