Gizemli Tarih Oyunu

Orijinal fiyat: 15,00₺.Şu andaki fiyat: 11,25₺.

Toprağın altında ve üstünde yatan binlerce yıllık değerler… Hepsi de arkeologlar tarafından keşfedilmeyi bekliyor. Ufuk bir arkeolog değil ama o yıl yaz tatilinde gerçek bir keşif yapar. Hem de arkeologların yıllardır çalıştığı

Barkod: 9786055648725 Dizi: Dinozor Çocuk

Stokta yok

Açıklama

Toprağın altında ve üstünde yatan binlerce yıllık değerler… Hepsi de arkeologlar tarafından keşfedilmeyi bekliyor. Ufuk bir arkeolog değil ama o yıl yaz tatilinde gerçek bir keşif yapar. Hem de arkeologların yıllardır çalıştığı alanın yanı başındaki Karain Mağarası’nın içinde! Taş Çağı döneminden çok önemli bilgiler sunan mağara, Ufuk için de unutulmayacak bir maceranın başlangıcıdır. Bu heyecanlı keşif, her zaman tasarlamak istediği bilgisayar oyunu için de müthiş bir ilham kaynağı olur.

Gizemli Tarih Oyunu, arkeoloji, tarih ve doğa hakkında macera ve heyecan dolu bir okuma yolculuğu sunuyor.

Künye

Marka

Yayın No

1295

Dizi

Dizi No

72

Orijinal Adı

Gizemli Tarih Oyunu

Yazar

Son Okuma

Kapak Tasarım

Kapak Fotoğrafı

Resimleyen

Dizgi

Sayfa Sayısı

112

Boyut

16,5 x 23,5 cm

Baskı

1

Basım Yeri

İstanbul

Yayım Tarihi

Yazar

Demet Ekmekçioğlu

19 Mayıs 1975’te İstanbul’da doğdum. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Arkeoloji Bölümü’nden mezun oldum. Antalya Karain Mağarası ve Belçika Scladina Mağarası kazılarında görev aldım. Arkeolojiyi çok sevmeme rağmen mezun olduktan sonra hep yayıncılık sektöründe çalıştım. Çeşitli gazete ve dergilerde kitap incelemelerim yayımlandı. “Kitap bir bağımlılıksa evet ben bunu kabul ediyorum” sloganım. Kitapların dünyasında, özellikle çocuk kitapları içinde olmaktan büyük keyif alıyorum. Doğa ve Ufuk adında iki çocuğum var.

0