Eksi Üç ve Gürültücü Lusi

Orijinal fiyat: 140,00₺.Şu andaki fiyat: 105,00₺.

Eksi Üç yeni evcil hayvanı Lusi’yi çok sever. Bu tatlı kız onun hayatına neşe katmıştır. Üstelik Lusi’nin şahane bir kabiliyeti vardır. Lusi duyduğu her sesi taklit edebilir. Volkanın patlama sesi, fırtınanın korkunç gürültüsü

Barkod: 9786257952200 Dizi: Dinozor Çocuk

Stokta

Açıklama

Eksi Üç yeni evcil hayvanı Lusi’yi çok sever. Bu tatlı kız onun hayatına neşe katmıştır. Üstelik Lusi’nin şahane bir kabiliyeti vardır. Lusi duyduğu her sesi taklit edebilir. Volkanın patlama sesi, fırtınanın korkunç gürültüsü ya da ilkel bir kuş olan arkeopteriksin çığlığı… Aklınıza ne gelirse artık! Ancak Lusi’nin bu yeteneğinden evdekiler hiç hoşlanmaz ve böyle devam ederse Lusi’ye artık bakamayacaklarını söylerler. Çaresiz kalan Eksi Üç, Lusi’yi evcil hayvan okuluna yazdırır. Lusi, bu okulda “otur”, “dur” gibi bazı komutları öğrenir. Ama çıkardığı gürültüyle okuldaki diğer hayvanları da delirtir. Lusi’den ayrılmak istemeyen Eksi Üç’ün artık bu sorunabir çözüm bulması gerekir.

Künye

Marka

Yayın No

1433

Dizi

Dizi No

109

Orijinal Adı

Minus Drei und Laute Lucy

Yazar

Çevirmen

Editör

Son Okuma

Kapak Tasarım

Resimleyen

Dizgi

Sayfa Sayısı

72

Boyut

16,5 x 23,5 cm

Baskı

2

Basım Yeri

İstanbul

Yayım Tarihi

Yazar

Ute Krause

Ute Krause, 1960 yılında doğdu. Türkiye, Nijerya, Hindistan ve Amerika Birleşik Devletleri’nde büyüdü. Berlin Sanat Yüksek Okulu’nda Görsel İletişim Eğitimi; Münih’te Film ve Televizyon Eğitimi alan Ute, hem yazar hem de çizer olarak oldukça başarılıdır. Resimli kitapları ve diğer çocuk kitapları dünyada pek çok dile çevrildi ve televizyon filmi olarak çekildi.Ute Krause pek çok alanda ilgi gören çalışmalarının yanı sıra Stiftung Buchkunst Alman Gençlik Edebiyatı Ödülü adaylığına layık görüldü.

0