Eksi Üç

Orijinal fiyat: 140,00₺.Şu andaki fiyat: 105,00₺.

Küçük Dinozor Eksi bir evcil hayvan edinmek ister. Minicik bir kuş ya da ufak tefek bir brontozor olabilir. Hatta onu mini minnacık bir ilkel balık bile mutlu edebilir. Ama ailesi onun bir evcil hayvanın bakımını üstlenebileceğinden emin

Barkod: 9786055648800 Dizi: Dinozor Çocuk

Stokta

Açıklama

Küçük Dinozor Eksi bir evcil hayvan edinmek ister. Minicik bir kuş ya da ufak tefek bir brontozor olabilir. Hatta onu mini minnacık bir ilkel balık bile mutlu edebilir. Ama ailesi onun bir evcil hayvanın bakımını üstlenebileceğinden emin değildir. Eksi Üç, bu konuda kendini kanıtlamaya ve onları ikna etmeye karar verir. Hemen bir ilan hazırlar ve her yere asar. “Evcil hayvanlarınıza bakılır!”

Eksi Üç, ertesi gün kapısında kuyruk olan hayvan sahiplerini memnun edecek mi dersin?

Eninde sonunda Eksi Üç bir evcil hayvan edinir. Adı da Lusi! Daha ilk karşılaşmalarında dünya üzerindeki en yakın iki arkadaş olurlar.

Sen de Eksi Üç’ün yakın arkadaşlarından biriolmaya hazır mısın?

Künye

Marka

Yayın No

1320

Dizi

Dizi No

79

Orijinal Adı

Minus Drei wünscht sich ein Haustier

Yazar

Çevirmen

Editör

Son Okuma

Kapak Tasarım

Resimleyen

Dizgi

Sayfa Sayısı

72

Boyut

16,5 x 23,5 cm

Baskı

2

Basım Yeri

İstanbul

Yayım Tarihi

Yazar

Ute Krause

Ute Krause, 1960 yılında doğdu. Türkiye, Nijerya, Hindistan ve Amerika Birleşik Devletleri’nde büyüdü. Berlin Sanat Yüksek Okulu’nda Görsel İletişim Eğitimi; Münih’te Film ve Televizyon Eğitimi alan Ute, hem yazar hem de çizer olarak oldukça başarılıdır. Resimli kitapları ve diğer çocuk kitapları dünyada pek çok dile çevrildi ve televizyon filmi olarak çekildi.Ute Krause pek çok alanda ilgi gören çalışmalarının yanı sıra Stiftung Buchkunst Alman Gençlik Edebiyatı Ödülü adaylığına layık görüldü.

0