Ekoloji

Orijinal fiyat: 150,00₺.Şu andaki fiyat: 112,50₺.

GEZEGENİN ACİLEN KURTARILMASI GEREKTİĞİ BİLİNCİNE YAZILARI VE VERDİKLERİ MÜCADELEYLE KATKIDA BULUNAN 40 ÇEVRE AKTİVİSTİNİ KEŞFEDİN. BÜTÜN BÜYÜK TUTKUNLAR İÇİN Her bir aktivist, yazar, bilim insanı veya çiftçinin kendi yolu

Barkod: 9786257952408 Dizi: Dinozor Çocuk

Stokta

Açıklama

GEZEGENİN ACİLEN KURTARILMASI GEREKTİĞİ BİLİNCİNE YAZILARI VE VERDİKLERİ

MÜCADELEYLE KATKIDA BULUNAN 40 ÇEVRE AKTİVİSTİNİ KEŞFEDİN.

BÜTÜN BÜYÜK TUTKUNLAR İÇİN

Her bir aktivist, yazar, bilim insanı veya çiftçinin kendi yolu ve mücadele etme şekli!

ÉLISABETH COMBRES

Isère’e yerleşmeden önceki on yılı aşkın sürede Angers, Paris, Grenoble, Toulose ve Peru’nun Lima şehrinde yaşadı. Önce bağımsız bir gazeteci olarak Fransa’da, Latin Amerika’da ve Afrika’da söyleşiler gerçekleştirdi. Buna ek olarak Humanity & Inclusion (Sivil Toplum Örgütü) için 1990 – 2004 yılları arasında Magreb’de soruşturmalara katıldı. Aynı zamanda Milan Presse‘in 9-14 yaş grubuna hitap eden dergilerinden Mikado‘nun baş editörlüğünü üstlendi. Florence Thinard ile birlikte savaş ve bilgi üzerine birden çok eser yazdı. Bugünlerde kendini gençler için savaş ve bilgi üzerine kitaplar yazmaya adayan yazarın Ruanda soykırımından hayatta kalan çocuklar üzerine yazdığı La Mémoire Trouée (Sorunlu Bellek) adlı bir romanı bulunuyor.

Künye

Marka

Yayın No

1543

Dizi

Dizi No

125

Orijinal Adı

Écologie

Yazar

Çevirmen

Editör

Son Okuma

Kapak Fotoğrafı

Resimleyen

Dizgi

Sayfa Sayısı

96

Boyut

15 x 21 cm

Baskı

1

Basım Yeri

İstanbul

Yayım Tarihi

Yazar

Élisabeth Combres

Isère’e yerleşmeden önceki on yılı aşkın sürede Angers, Paris, Grenoble, Toulose ve Peru’nun Lima şehrinde yaşadı. Önce bağımsız bir gazeteci olarak Fransa’da, Latin Amerika’da ve Afrika’da söyleşiler gerçekleştirdi. Buna ek olarak Humanity & Inclusion (Sivil Toplum Örgütü) için 1990 - 2004 yılları arasında Magreb’de soruşturmalara katıldı. Aynı zamanda Milan Presse’in 9-14 yaş grubuna hitap eden dergilerinden Mikado’nun baş editörlüğünü üstlendi. Florence Thinard ile birlikte savaş ve bilgi üzerine birden çok eser yazdı. Bugünlerde kendini gençler için savaş ve bilgi üzerine kitaplar yazmaya adayan yazarın Ruanda soykırımından hayatta kalan çocuklar üzerine yazdığı La Mémoire Trouée (Sorunlu Bellek) adlı bir romanı bulunuyor.

0