Ayrıntı Dergi 25. Sayı

Orijinal fiyat: 80,00₺.Şu andaki fiyat: 60,00₺.

Türkiye 2019 yılında gerçekleştirilecek seçimlere odaklanırken, AKP’nin 15 yıl boyunca ülkeye vaat ettiği her şeyintam tersinin yaşandığı bir tablo söz konusu. Dış politikadaki siyasal sıkışmışlığı askeri operasyonlarla örtbas

Barkod: AYRINTI DERGİ: 25 Dizi: Ayrıntı Dergi

Stokta

Açıklama

Türkiye 2019 yılında gerçekleştirilecek seçimlere odaklanırken, AKP’nin 15 yıl boyunca ülkeye vaat ettiği her şeyintam tersinin yaşandığı bir tablo söz konusu. Dış politikadaki siyasal sıkışmışlığı askeri operasyonlarla örtbas etmeyeçalışan AKP, ekonomideki derin krizi de borçlanmayla ve kredi desteğiyle sürdürülebilir kılmak istiyor. Tüm bunlaryaşanırken muhalefet partileri, yeni arayışlar içine giriyor.

Ayrıntı Dergi, yeni sayısında, ana muhalefet partisindeki arayışları ve tıkanmaları ele alan bir dosyayla okurun karşısınaçıkıyor. Cumhuriyet’in kuruluş sürecinden bugüne kadar hem devlette, hem de CHP’de ortaya çıkan dinamikleri vesorunları işleyen yazılar, ilk Anayasalar dahil olmak üzere meseleyi yüz yıllık bir çerçevede ela alıyor. Kamusallık,Alevilik sorunu, Kürt sorunu, sınıfsallık, laiklik gibi konuları işleyen yazılar ve derinlikli söyleşilerle bütünlüklü birdosya sunuluyor.

Künye

Marka

Yayın No

1000

Dizi Editörü

Derleyen

Yayıma Hazırlayan

Son Okuma

Kapak Fotoğrafı

Kapak İllüstrasyonu

Katkıda Bulunan

Düzelti

Yaş Grubu

Editörler

Sayfa Sayısı

136

Baskı

0

0