Aşk Uğruna

Orijinal fiyat: 100,00₺.Şu andaki fiyat: 30,00₺.

“Tomurcuktan çiçeğe, çiçekten meyveye ulaşan sihirli bir döngünün ortasındaydım.” Ülkelerinin, ailelerinin hasretini göze alıp tutsaklıktan kaçan ve kaçtıkları yerde aşkın büyüsüyle tanışıp bir kez daha hayata

Barkod: 9786053145363 Kategoriler: Türkçe Edebiyat, Yaz Kampanyası Etiketler:

Stokta

Açıklama

“Tomurcuktan çiçeğe, çiçekten meyveye ulaşan sihirli bir döngünün ortasındaydım.”

Ülkelerinin, ailelerinin hasretini göze alıp tutsaklıktan kaçan ve kaçtıkları yerde aşkın büyüsüyle tanışıp bir kez daha hayata tutunanların hikâyesi…Farid ve Perin’in aşkları, ortak kültürlerin getirdiği acılarla yoğruluyor, dönemin Paris’inde, tüm güzelliğiyle mayalanıyordu. Ülkelerindeki darbelerden kaçıp geldikleri Paris, onlara önce yuva, sonra da koca bir belirsizlik olacaktı.Sahi, gerçek aşk, sonunun ne olduğunu bilmesen de bir ömür boyu beklemeye değer miydi?

Künye

Yayın No

1526

Dizi

Dizi No

69

Yazar

Orijinal Adı

Aşk Uğruna

Çevirmen

Yayıma Hazırlayan

Son Okuma

Yazar

Özlem Narin Yılmaz

Kayıp Yalnızlık Ormanı (2006-Everest Yayınları), Kızböceği (2008-Everest Yayınları), Karmeleği (2010-Can Yayınları) isimli üç öykü kitabı bulunmaktadır. Huzursuz Periler (2016), Kapıyı İçeriden Kilitledim (2018) adlı romanları ve Muhteşem Hayal Makinesi (2018) adlı çocuk kitabı Ayrıntı Yayınları tarafından yayımlanmıştır.

0