Anne Zürafa ve Diğer Şapşal Yetişkinler

Orijinal fiyat: 200,00₺.Şu andaki fiyat: 60,00₺.

Anne ve babaların çocuklarına verecekleri bir öğüt hep vardır. Şöyle olursa böyle olur; böyle olursa şöyle olur… Bunu şöyle yaparsan öyle olur; öyle yaparsan şöyle olur… Bence yavrum sen en iyisi şöyle yap. Ya da bunu böyle

Barkod: 9786055648916 Kategoriler: Dinozor Çocuk, Yaz Kampanyası Etiketler:

Stokta

Açıklama

Anne Zürafa ve Diğer Şapşal Yetişkinler

Anne ve babaların çocuklarına verecekleri bir öğüt hep vardır. Şöyle olursa böyle olur; böyle olursa şöyle olur… Bunu şöyle yaparsan öyle olur; öyle yaparsan şöyle olur… Bence yavrum sen en iyisi şöyle yap. Ya da bunu böyle yapman daha akıllıca olur… Uzayıp gider bu tavsiyeler, sözler, öneriler… Peki her şeyi bildigğini sanan ebeveynler komik duruma düşerler mi? Ara sıra şapşal görünürler mi? Tabii ki, hem de sıklıkla! Peki bunu nasıl fark edebilirsiniz? İlk kural, bunu görebilen çocuk gözlerinizin olması. İkinci kural da gördükten sonra görmemiş gibi davranmanız.

Künye

Marka

Yayın No

1376

Dizi

Dizi No

91

Orijinal Adı

Kirahviäiti Ja Muita Hölmöjä Aikuisia

Yazar

Çevirmen

Son Okuma

Kapak ve İç Resimler

Resimleyen

Dizgi

Sayfa Sayısı

96

Boyut

22 x 22 cm

Baskı

1

Basım Yeri

İstanbul

Yayım Tarihi

Yazar

Alexandra Salmela

Uzun zamandır Finlandiya’da yaşıyor ama hâlâ kayak yapmayı öğrenmedi. Yüzmeyi biliyor. Saksılarda meşe yetiştiriyor ve canavarlarla oyun oynuyor. Aynı zamanda sıkça hikâyeler yazar. Eğer üç dileği olsaydı şunları dilerdi: 1. Aya tırmanacak kadar uzun, bir milyon yüz bin ağaç 2. Daha az şapşal yetişkinler 3. Dostane yaratıklarla ve diğer mutlu yaratıklarla birlikte her nereye olursa olsun başarılı bir gezi.

0